Домашня кухня
Суп з курячих крилець і болгарського перцю |
Тарт татен з яблуками класичний |
Тістечко «Нічка» |
Статистика |
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
|
Вареники з вишньою
Наш детальний рецепт з фото вареників з вишнею нагадає досвідченим і підкаже початківцям кулінарам нюанси приготування цього чудового блюда. Сьогодні віддамо перевагу заварному тесту - воно володіє м'якою і пластичною текстурою, максимально піддатливо при розкочування, але при цьому добре тримає форму і не рветься при варінні.
Апетитні і улюблені багатьма вареники з вишнею можна приготувати в будь-який час року! У літній сезон віддаємо перевагу свіжої ягоді, а взимку впевнено замінюємо її замороженою.
Складові:
Для тесту:
- борошно - 500-800 г (скільки візьме тісто);
- окріп - 300 мл;
- яйце - 1 шт .;
- рослинне масло - 3 ст. ложки.
Для начинки:
- вишня без кісточок (свіжа або заморожена) - близько 800 г;
- цукор - 150-200 г (або за смаком).
Вареники з вишнею рецепт з фото крок за кроком
Як зробити заварне тісто для вареників з вишнею
1. Через дрібне сито просіваємо півтори склянки борошна. Робимо невелике заглиблення і вливаємо будь-яку рослинну олію з нейтральним ароматом.
2. Слідом вливаємо окріп і акуратно, щоб не обпектися, перемішуємо складу ложкою до отримання максимальної однорідності. Дозволяємо масі злегка подостить протягом 3-5 хвилин.
3. В окремому посуді злегка збиваємо виделкою сире яйце, об'єднуючи білок і жовток. Переливаємо яєчну суміш до борошняної, старанно вимішуємо.
4. До отриманого клейкому складу порціями підсипає борошно і приступаємо до замісу вручну. Заварне тісто для вареників досить швидко набуває потрібну консистенцію, стає ніжним і пластичним. Муки у вас може піти як більше, так і менше, ніж зазначено в списку інгредієнтів. Тут багато що залежить від її якості та вмісту клейковини. Орієнтуємося за станом заварного тесту - коли воно перестане липнути до долонь, борошна досить!
5. Даємо тісту півгодини відпочинку, накривши його вологим рушником. Через зазначений час відокремлюємо від тесту невелику частину і розгортаємо в тонкий пласт. Будь-яким круглим шаблоном вирізаємо заготовки для вареників.
6. Для начинки свіжу або заморожену вишню змішуємо з цукровим піском (в попередньої розморожуванні ягід немає необхідності).
7. Викладаємо на кожен коржик тесту вишневий наповнювач.
8. Пальці обмакиваем в борошні і скріплюємо протилежні краї коржів, ховаючи солодку начинку. Працюємо дуже швидко, так як незабаром ягода пустить сік і впоратися з ліпленням буде складно! В результаті отримуємо вироби у формі півмісяця. Для надійності і кращої склейки на місці скріплення стиків плетемо своєрідну косичку. Тепер наші напівфабрикати можна прибирати на зберігання в морозильну камеру або ж відразу відправляти в окріп.
Як варити вареники з вишнею
9. У киплячу воду кидаємо дрібку солі, а слідом завантажуємо наші вареники. Акуратно перемішуємо, щоб напівфабрикати не прилипли до дна каструлі. Варимо вироби на середньому вогні. Вважається, що після спливання на поверхню вареники потрібно тримати в окропі всього 2-3 хвилини. Однак краще довіритися власним відчуттям і просто спробувати один вареник, щоб переконатися в готовності.
10. Готові вареники з вишнею витягаємо з каструлі шумівкою. За бажанням присипаємо блюдо цукровим піском. Можна доповнити вареники з вишнею сметаною або фруктовим сиропом, прикрасити листочками м'яти або ягодами.
Смачного!
|
Категорія: Овочеві страви | Додав: 03.04.2018
|
Переглядів: 541
| Рейтинг: 0.0/0 |
|